Koeraspordiklubi
566 000 75
info@topdog.ee

Rallikuulekuse seminar

22.08.2023

Rallikuulekuse seminar

24. septembril algusega kell 10:00 toimub rallikuulekuse seminar. 

Koolitajaks Hannele Pirttimaa Soomest. 


Hannele Pirttimaa on kutseharidusega loomatreener ja rallikuulekuse kohtunik. Rallikuulekuse kohtuniku kvalifikatsiooni sai ta juba 2011. aasta alguses, loomatreeneri kutsekvalifikatsiooni omandas ta 2013. aastal. Kui spordiala 2014. aasta kevadel Soomes ametlikuks sai, läbis ta Soome Kennelliidu korraldatud kohtuniku koolituse ja on sellest ajast töötanud treenerina kohtunike kursustel. Ta on võistlenud rallikuulekuses alates 2009. aastast ning koolitanud kaks enda koera rallikuulekuse tšempioniks.

Kohtunikuna ei jää Hannelel palju aega enda koertega võistlemiseks, kuid siiski võistleb ta meistriklassis (RK4) austraalia lambakoera Veetiga ning valmistub meistriklassiks 6-aastase hispaania veekoera Lyyliga, kes lõpetas RTK3 (RK3). Lisaks on peres 4-aastane hispaania veekoer Vilma, kes võistleb võitjaklassis (RK3) ja Lyyli 2-aastane kutsikas Hulda, kes õpib erinevate spordialade põhitõdesid. Hannele on ka oma koertega sõnakuulelikkust treeninud ja käib aeg-ajalt sõnakuulelikkuse võistlustel. Oma koertega on Hannele proovinud ka ninatööd, agilityt ja koeratantsu kõrvalharrastustena, sest iga spordiala õpetab koerte treenimise kohta palju ning koertele meeldib kõike uut proovida.


Asukoht: Järveküla hall

Hind koeraga osalejale 50 EUR, pealtvaatajale 30 EUR. 


Seminar algab ca 1h kestva loenguga, kus koolitaja tutvustab enda koolituspõhimõtteid. Seejärel praktiline osa, kus arvestame ühe koera kohta aega 20 minutit. Päeva lõpp umbes kell 16:30. 

Seminar toimub inglise keeles. Koeraga osalejate arv on piiratud. 


Registreerimine algab 23.08 ja lõppeb 18.09.


Info Facebookis

Lisainfo: info@topdog.ee